ÖZEL KARDELEN 3 YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU: (0216) 348 9284 25 Kasım 2020 Çarşamba

Odalarımız

Odalara ahşap giysi dolapları, kişisel çekmeceler, çalışma masası, gece lambası, ortopedik yataklar konmuştur. Kapaklı ahşap ayakkabılıklar koridordadır.Odalar çok geniş ve ferahtır. Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliğinin öngördüğü ‘Kişi Başına Hava’ standartlarının üstündedir. Her odanın WC, Banyosu ve Lavabosu vardır. Oda içi temizlik, diğer birimlerde olduğu gibi, bayan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Temizlik konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından bütün birimler sürekli olarak temiz tutulmaktadır.

KARDELEN GOLD

KARDELEN GOLD ODALARIMIZ 12 METREKARE OLUP BİR KİŞİ İÇİN BAZALI OLARAK TANZİM EDİLMİŞTİR. ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA RAHAT EDEBİLMELERİ İÇİN HER TÜRLÜ KOLAYLIK DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR. HER ÖĞRENCİ İÇİN KOMİDİN TASARLANMIŞTIR. AYAKKABILIK ODA GİRİŞİNDE VE KİTAPLIK İLE ÖĞRENCİNİN ODA İÇERİSİNDEKİ DÜZENİ SAĞLANMIŞTIR. ODADA BUZDOLABI VE TV MEVCUTTUR. HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK, PET, NEVRESİM, ÇARŞAF, YASTIK, YASTIK KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR. ÖĞRENCİMİZ BİR TAKIM YEDEK NEVRESİM TAKIMI GETİRİRSE YIKAMA ESNASINDA SIKINTI DUYMAYACAKTIR.

KARDELEN PREMIER

KARDELEN PRİMİER ODALARIMIZ 15 METREKARE OLUP İKİ KİŞİ İÇİN BAZALI OLARAK TANZİM EDİLMİŞTİR. ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA RAHAT EDEBİLMELERİ İÇİN HER TÜRLÜ KOLAYLIK DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR. AYAKKABILIK ODA GİRİŞİNDE VE KİTAPLIK İLE ÖĞRENCİNİN ODA İÇERİSİNDEKİ DÜZENİ SAĞLANMIŞTIR. ODALARDA ÇALIŞMA MASASI VE SANDALYESİ BULUNMAKTADIR. ODADA BUZDOLABI VE TV MEVCUTTUR. HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK, PET, NEVRESİM, ÇARŞAF, YASTIK, YASTIK KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR. ÖĞRENCİMİZ BİR TAKIM YEDEK NEVRESİM TAKIMI GETİRİRSE YIKAMA ESNASINDA SIKINTI DUYMAYACAKTIR.

KARDELEN KLASİK

KARDELEN KLASİK ODALARIMIZ 18 METRE KARE OLUP ÜÇ ADET BAZALI YATAKTAN OLUŞMAKTADIR ODADA BUZDOLABI VE TV MEVCUTTUR. ORTADA GENİŞ BİR ALAN ÇALIŞMA MASASI, KİTAPLIK, DOLAP VE GİRİŞTE OLUŞTURULMUŞ AYAKKABILIK'TAN OLUŞAN KİŞİYE ÖZEL MALZEMELER MEVCUTTUR. GÜNEŞLİK VE TÜL PERDE İLE ODA AKSESUARLARI OLUŞTURULMUŞTUR. HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK, PET, NEVRESİM, ÇARŞAF, YASTIK, YASTIK KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR. ÖĞRENCİMİZ BİR TAKIM YEDEK NEVRESİM TAKIMI GETİRİRSE YIKAMA ESNASINDA SIKINTI DUYMAYACAKTIR.

Üye girişi

İletişim bilgileri

RASİM PAŞA MAHALLESİ RIHTIM CADDESİ TAYYARECİ SAMİ SOKAK NO:16
          Kadıköy, İstanbul

 

(0216) 348 9284

0216 348 92 84

 

.